tel . +420603725073
376 312550
dvere.mach@seznam.cz
Úvod Produkty Kontakt

DVEŘE MACH

Zabýváme se výrobou a montáží vnitřních dýhovaných i masivních dveří a zárubní, vchodových dveří , která zahrnuje jak dveře klasické tak i dveře, které odpovídají moderním designovým trendům.

Jsme schopni splnit nejenom Vaše standardní požadavky, ale i náročná a atypická řešení a rozměry. Tvary i vzhled mohou být libovolné – dle vlastního návrhu, předlohy, dle návrhu architekta nebo dle námi poskytnutých prospektů.

Samozřejmostí jsou dveře plné, kazetové, falcové i též moderní bezfalcové dveře, různě prosklené jak širokou nabídkou materiálu, skel tak i výběrem lišt a kování. Dveře je možno vyrobit z různých druhů dýh i aro dýh, z masivního materiálu u nás běžně dostupných dřevin, zejména dub, buk, smrk, javor, jasan, ořech, třešeň, olše, hruška, teak tak i cizokrajní dřeviny wenge, zebrano, ovangkol, padouk, bubingo.

Vyrábíme též posuvné dveře na stěnu i do stavebního pouzdra ve stejném provedení jako otvíravé dveře. Ke všem jmenovaným typům dveří vyrábíme obložkové zárubně. Táflování jak ve standardním tak i v různě profilovaném tvaru. Součástí naší výroby jsou i prosklené stěny, nášlapy na schody.

Dále jsme schopni dodat dveře celoskleněné, protipožární, laminované (CPL), fóliové nebo zajistit a namontovat dveře od výrobce Sapeli, Solodoor nebo Masonite. .

Ke dveřím jak k vnitřním i vchodovým dodáváme dveřní kování zejména od firmy TWIN a M§T.

Ukázky našich produktů ZDE


DVEŘE MACH tel . +420603725073, 376 312550, email – dvere.mach@seznam.cz